Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144472)

48 zákonů moci

Dotlač   Dotlač  

48 zákonů moci

Autor: Greene Robert, Elffers Joost
Preklad: Slámová Jana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Motivácia, Psychológia všeobecná

ISBN: 978-80-8100-484-1
EAN: 9788081004841
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 208 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2016,2019

Na sklade: 119ks
Pôvodná cena: 8.90 EUR
Naša cena: 8.01 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.89 EUR
Popis knihy:

Amorálna, škandálna, veľmi cynická… a pritom nesmierne pravdivá
a najpredávanejšia kniha o tom, ako funguje moc.

Niekto nazýva túto knihu nástroj pre tých, ktorí chcú dosiahnuť moc a úspech. Iný si myslí, že je to hlavne praktická príručka pre každú príležitosť. Pravdou však je, že už dve desaťročia je to najpredávanejšia kniha o fungovaní moci a zostane ešte dlho jednou z najčítanejších kníh na svete na túto tému.

Na stránkach knihy čitateľ nájde mnoho zaujímavých príbehov založených na skutočných faktoch zo života slávnych historických postáv. Robert Greene hovorí o ceste na vrchol slávy, moci a bohatstva. Ukazuje presne ľudskú podstatu a jej veľkú túžbu dosiahnuť úspech.

Ak si o sebe myslíte, že ste ambiciózny, potom je táto kniha pre vás. Naučí vás spoznať a ovládnuť myšlienky aj priania druhých. V nadväznosti na rady autora pre vás bude oveľa jednoduchšie postupovať po kariérnom rebríčku smerom nahor. Naučíte sa chápať, na akej pozícii sa nachádzajú vaši vodcovia, a správne to využiť vo svoj prospech.
A to nie je fikcia! Autor je veľký znalec ľudskej psychológie a vie, čo hovorí. Jeho kniha pomohla tisícom ľudí, aby realizovali svoje plány. Autor popisuje desiatky príkladov správneho konania v konkrétnych situáciách. Na skutočných príbehoch ukazuje, ako aj z prehratej pozície môžete smerovať k víťazstvu. Čitateľ sa stretne s neštandardnými metódami vyjednávania a riadenia. Každé svoje tvrdenie autor dokumentuje na konkrétnych príkladoch.

Bestseller 48 Zákonov moci zoznámi čitateľa so základnými pravidlami správania. Každý postulát v knihe je jasne a zrozumiteľne formulovaný. Všetky tu uvedené zákony majú vedecký základ a odporúčané konkrétne spôsoby konania. S pomocou jeho rád môžete každé svoje slovo, pohyb alebo úsmev zmeniť na mocnú zbraň. Použite neznalosť svojich súperov na dosiahnutie svojich cieľov. Súčasne sa naučíte správne chápať, čo sa naozaj skrýva za slovami alebo konaním vašich podriadených, vedúcich alebo kolegov v práci.


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: