Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(144468)

Miluj svoj vek

Akcia   Akcia!  

Miluj svoj vek

Veda o starnutí, biológia sily a výsada času

Autor: Diaz Cameron, Bark Sandra
Preklad: Stubniaková Terézia
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: MOTÝĽ
Kategória: Sebapremena, Zdravý životný štýl

ISBN: 978-80-8164-101-5
EAN: 9788081641015
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Viaz., 232 strán, 170 x 240
Rok vydania: 2016

Na sklade: 3ks
Pôvodná cena: 16.90 EUR
Naša cena: 9.90 EUR
Zľava: 41.42 %
Ušetríte: 7.00 EUR
Popis knihy:

Slávna herečka Cameron Diaz sa po úspeš­nej knihe Miluj svoje telo zamerala na tabu spoločnosti – starnutie ženského tela. Na rozdiel od väčšiny kníh o starnutí, ktoré sú určené ženám, Miluj svoj vek nezastá­va „protistarnúci“ postoj. Táto kniha spája najnovšie vedecké výskumy v oblasti star­nutia a názory medicínskych expertov s jej vlastnými názormi a skúsenosťami. Ponú­ka svojim čitateľom praktické rady, ako sa prirodzenou cestou vyrovnať so starnutím a udržať si pritom pružné a zdravé telo a myseľ.

Dnes je prirodzená dĺžka ľudského života dlhšia než kedykoľvek predtým. Patríme medzi prvé generácie, pre ktoré platí, že štyridsiatka je iba predĺžením tridsiatky, namiesto toho, aby bola prvým krokom k starobe. Ak si chceme tento dar dlhove­kosti užiť, je dôležité poznať a pripraviť sa na cestu, ktorá je pred nami.

Cameron svojim čitateľom ponúka holistic­ký názor na starnutie ženského tela, ale aj informácie o tom, ako meditácia lieči a pre­čo sú láska, priateľstvo a smiech jednými z najdôležitejších prvkov zdravia.

„S vekom som pochopila, čo je vlastne krása. Krása nie je len niečo, s čím sa narodíme. Do krásy dorastáme.
Skôr než sa spoločne vydáme na cestu, rada by som niečo podotkla: Cieľom tejto knihy nie je bojovať proti starnutiu. Nechystám sa vám prezradiť, ako oklamať čas alebo zvrátiť proces starnutia za tridsať dní... Nájdete tu však návod, ako spraviť krok dozadu a pre­skúmať, ako funguje proces starnutia a ako nás plynutie času ovplyvňuje fyzicky a emocionálne, keďže tieto dva komponenty zdra­via sú neodlúčiteľné.“

Cameron Diaz vám v tejto knihe ponúka návod na zdravé a šťastné starnutie.Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: