Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

Bezplatný odber katalógu

Prihlásiť odber
Odhlásiť odber

(143806)

Živa - životná sila Slovanov

Pripravujeme   Dotlač   6.3.2018

Živa - životná sila Slovanov

Staroslovanské učenie o životnej energii, liečení, duchovnom raste a šťastnom živote

Autor: Kurovskí Vladimír a Lada
Preklad: Weissová Mária, PhDr. CSc.; Šestáková Zuzana
Jazyk: slovenský
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia, Liečenie

ISBN: 978-80-8100-420-9
EAN: 9788081004209
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 336 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2015


Pôvodná cena: 13.20 EUR
Naša cena: 12.14 EUR
Zľava: 8.00 %
Ušetríte: 1.06 EUR
Popis knihy:

Dielo oboznamuje čitateľa so staroslovanským duchovným učením. Za jeho základ je považovaná univerzálna energia života a tvorenia, zvaná "živa". S pomocou živy sa dá liečiť, riešiť ľubovoľné problémy a želaným spôsobom formovať svoj život.
Kniha obsahuje bohaté množstvo teoretických poznatkov aj praktických cvičení a postupov. Otvorí sa vám tak cesta k zdraviu, šťastiu a radosti v súlade s tradíciou našich predkov!
Autor vysvetľuje podstatu, systém, terminológiu spirituality a kozmológie našich predkov; ďalej ako sa títo dívali na „správny“, šťastný a zdravý život; aj akým spôsobom takýto život a rozvoj dosahovali. Podstatná časť knihy sa pritom venuje zdraviu a liečeniu, a to jednak samoliečbe, jednak liečeniu iných ľudí.  
Kniha obsahuje mnoho zaujímavých informácií. Pritom sa známym pojmom dávajú slovanské názvy a vysvetlenia, najmä čo sa týka systému čakier a tzv. jemnohmotných tiel človeka. Zoznámite sa tiež so špeciálnymi staroslovanskými symbolmi, ako je napr. Naplnenie živou, Perún či Ochranca. Predstavia sa vám rozmanité duchovné cvičenia, rituály, modlitby a zariekadlá, ktoré sú pre slovanskú spiritualitu dôležité. Špeciálnu časť knihy tvorí návod na prikladanie rúk, ktoré sa používa pri tomto spôsobe liečenia; každá poloha má svoj účel a pôsobí pri určitom probléme.
Na konci sa nachádza príloha, kde sa k abecedne zoradeným chorobám či zdravotným ťažkostiam priraďuje liečebný postup: na aké miesta na tele treba pôsobiť, ktoré čakry prečistiť, aké afirmácie si hovoriť, aj čo daný symptóm znamená z duchovného hľadiska (aké negatívne presvedčenia chorobu vytvorili). 


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:


Vypredaný titul:
Zadajte e-mail a budeme Vás informovať o dostupnosti:

Ďalej doporučujeme: