Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

Bezplatný odber katalógu

Prihlásiť odber
Odhlásiť odber

(138549)

Život mezi životy

Pripravujeme   Dotlač   6.3.2018

Život mezi životy

Autor: Newton Michael
Preklad: Zajíčková Sylva
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia, Duša, smrť, nehm. svety

ISBN: 978-80-8100-141-3
EAN: 9788081001413
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 300 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2009

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 11.61 EUR
Naša cena: 10.45 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 1.16 EUR
Popis knihy:

V knihe Život mezi životy autor popisuje hlboký hypnotický tranz, v ktorom dochádza k spomienkam na existenciu mimo tohto života, a uvádza metódu, ako takýto tranz navodiť. Okrem toho sú tu pozoruhodné ukážky regresov, plné pozoruhodných výpovedí o stave duše medzi jednotlivými pozemskými životmi. Jedná sa o mimoriadne kvalitné dielo zamerané na naše nesmrteľné bytie.
Dielo amerického psychológa a hypnoterapeuta Michaela Newtona je ojedinelé svojho druhu. Prináša neuveriteľne podrobné, systematicky utriedené a inteligentne komentované informácie o duchovnom svete, o zákonitostiach, ktoré riadia a formujú naše životy, o tom, čo sa deje po smrti a pred narodením. Takýto ucelený, podrobný a pritom príťažlivo, jasne a ľahko opísaný model života, smrti, stvorenia a zmyslu života zatiaľ nemá v literatúre obdobu.
M. Newtonovi sa počas dlhoročnej praxe postupne začalo dariť zdokonalenou a čoraz hlbšou metódou regresu dostať niektorých svojich klientov do stavov nie len bezprostredne po smrti, ale do dlhých, naším časom nemerateľných období mimo života v tele, prípadne do mnohých minulých životov. Postupne sa začal sústreďovať na získavanie vzájomne sa dopĺňajúcich informácií na rôzne ucelené témy. To, čo počul, sa začalo zlievať do jednotného, ohromujúceho obrazu. Nesmierne pozoruhodné na týchto regresívnych zážitkoch a výpovediach totiž bolo, že sa v mnohých bodoch i detailoch zhodovali. Na základe dlhoročného štúdia tisícok prípadov tak vznikol akýsi objektívny popis duchovnej reality, ktorá stojí v pozadí ľudskej existencie a nášho bežného života.


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF) Úryvok: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: