Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(123356)

Ovlivňování reality 2 - Šum ranních hvězd

Dotlač   Dotlač  

Ovlivňování reality 2 - Šum ranních hvězd

Autor: Zeland Vadim
Preklad: Kovářová Jana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Motivácia, Mágia a okultizmus

ISBN: 80-89227-10-4
EAN: 9788089227105
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 190 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2006, 2019

Na sklade: 20ks
Pôvodná cena: 8.20 EUR
Naša cena: 7.38 EUR
Zľava: 10.00 %
Ušetríte: 0.82 EUR
Popis knihy:

V prvej časti sme sa oboznámili s tým, prečo väčšina z nás zažíva v živote oveľa viac toho, čo nechce, ako toho, čo chce. Druhý stupeň transurfingu sa už naopak zameriava na to, čo chceme. 
Prečo sa ľuďom bežne túžby a sny neplnia? Treba totiž vedieť, ako správne formulovať „objednávku“. Druhá časť knižnej série o transurfingu je plná dôležitých vysvetlení aj konkrétnych praktických rád, ako postupovať, aby sa vám začalo zhmotňovať to, čo chcete. Začína zámerom – základným stavebným kameňom ovplyvňovania reality. Vadim Zeland vám vysvetlí, ako zámer naozaj pôsobí a ako treba so zámerom pracovať. Zámer pritom nie je len jednoduché uplatnenie vedomej vôle, je to skôr výsledok jednoty našej duše a rozumu. Keď pochopíte tieto jemnejšie nuansy tvorby reality, postúpite ďalej: naučíte sa uplatňovať vizualizáciu a predstavivosť, správne si stanovovať ciele, vyberať si, čo chcete, a čoraz viac hrať podľa vlastných pravidiel.
Každá kapitola má na konci prehľadné zhrnutie najdôležitejších myšlienok a princípov. 

 

Ukážka: Lze rozlišit tři formy přání. První formou je silné přání, jež přechází do pevného úmyslu mít, a tedy jednat. Tehdy se přání vyplní. Potenciál přání se přitom rozptyluje, poněvadž se jeho energie spotřebovává na jednání. Ve druhém případě jde o nečinné toužebné přání, které představuje nadbytečný potenciál; spotřebovává energii toho, kdo se souží, anebo přitahuje rozličné nepříjemnosti. Jako nejzákeřnější se jeví třetí forma, kdy intenzivní touha přechází v závislost na daném objektu, jež provokuje reakci rovnovážných sil. V takové situaci padají prohlášení typu: „Jestliže to dosáhnu, má situace se značně zlepší.“ „Jestliže to nedosáhnu, můj život ztratí smysl.“ „Jestliže to dostanu, bude to moc dobré.“ „Pokud to nedostanu, bude to velmi špatné.“



Odporučiť priateľom:

Ďalej doporučujeme: