Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

(1128)

*Odvážné plány duší

B kategória  

*Odvážné plány duší

Autor: Schwartz Robert
Preklad: Newson Edita
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duša, smrť, nehm. svety, Motivácia, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-8100-374-5
EAN: 9788081003745
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 368 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2014

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 10.90 EUR
Naša cena: 5.45 EUR
Zľava: 50.00 %
Ušetríte: 5.45 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Čo poviete na myšlienku, že si svoje životy plánujeme pred narodením spoločne s inými dušami, ktoré pre nás zohrávajú dôležitú úlohu a my pre nich? Vymýšľame si zložité scenáre a potom sa nimi riadime, aj keď občas sa od pôvodného plánu odkloníme. Plánujeme si hlavne ťažké okolnosti, lebo práve tie nám pomáhajú duchovne rásť, učiť sa milovať a prijímať seba samých. Autor podrobne rozoberá dramatické osudy ľudí, ktorí mali možnosť pochopiť, prečo museli prežiť určité veci, s pomocou senzibilného média. Zistili tak, prečo sa im v živote stalo to, čo sa stalo, čo ich to chcelo naučiť a kam sa vďaka tomu posunuli. Výsledkom je úžasný pohľad na zmysel nášho života, usporiadanie ľudskej existencie a metafyzických vzťahov duší. Kniha je písaná veľmi zaujímavo a napínavo, formou dialógov aj vysvetľujúceho textu. Témy príbehov v tejto knihe: násilnícke vzťahy, znásilnenie, incest, potrat/interrupcia, adopcia. Jedná sa o pokračovanie kníh Plán vaší duše a Tvořivé plány duší.


Ukážka z knihy:
Obsah: (JPG | PDF)

Odporučiť priateľom: