Knihy Doplnkový tovar Liečenie
Pripravujeme (Knihy) Zľavy 30% a viac Výpredaj od 0,10 EUR

Bezplatný odber katalógu

Prihlásiť odber
Odhlásiť odber

(1010)

*Bílá kniha

B kategória  

*Bílá kniha

Autor: Ramtha
Preklad: Helešicová Zuzana
Jazyk: český
Vydavateľ: EUGENIKA
Kategória: Duchovné učenia, AKCIA - Špeciálna zľava

ISBN: 978-80-8100-332-5
EAN: 9788081003325
Krajina pôvodu: Slovensko
Formát: Brož., 320 strán, 130 x 200
Rok vydania: 2013

Na sklade: 1ks
Pôvodná cena: 11.61 EUR
Naša cena: 5.81 EUR
Zľava: 50.00 %
Ušetríte: 5.81 EUR
B kategória
Jedná sa o knihy, ktoré už boli vystavené v kníhkupectvách, a s ktorými sa počas distribučného procesu manipulovalo (sklad – preprava – obchod – zákazník).
Môžu preto niesť známky opotrebovania a to:
zažltnutie strán, vyblednutý, opotrebovaný prebal, voľnejšia väzba, ohnuté rohy.
Nejedná sa teda o nové knihy z tlačiarne. Napriek tomu nijak neznehodnocujú obsah kníhy a neobsahujú žiadne výrobné vady, ktoré by bránili v plnohodnotnom "informačnom" zážitku z knihy.
Na knihy nie je možné uplatniť reklamáciu na základe poškodenia – ak by však obsahovali výrobné chyby (chýbajúce - zdvojené strany, opačné všitie a pod.) je možné uplatniť si na ne štandardnú reklamáciu.
Popis knihy:

Ramtha je vyspelá duchovná bytosť, ktorá sa prejavuje prostredníctvom channelingu cez Američanku JZ Knight. JZ Knight a Ramthova škola osvietenia majú v súčasnej západnej ezoterike veľký vplyv. Táto kniha prináša hlavné myšlienky Ramthovho učenia. Ramtha hlása úplnú slobodu a božskosť človeka. Kladie dôraz na zodpovednosť každého jedinca za vlastnú realitu. Ukážka: Neuvědomíš si krásu veškerého života a nepocítíš hlubokou lásku a soucit s ostatními, dokud nejsi schopen vidět vlastní úžasnou krásu a vnímat lásku k sobě samému. Jakmile toho dosáhneš, máš základ, z nějž můžeš nadále rozšiřovat své poznání a postupně se otevřít veškerému životu, jenž tě obklopuje. Jak již bylo řečeno, po fyzické smrti se dostaneš na místo odpovídající tvým emocím a myšlenkám. Pokud se budeš chtít posunout výše, nejdříve si musíš uvědomit, že něco takového vůbec existuje. Student: Náš život se tedy bude vždy řídit podle našich myšlenek, ať již zde nebo na jiném místě. Ramtha: Přesně tak. Proto vás učím, jak rozšířit hranice myšlení, protože čím omezenější bude vaše uvažování, tím omezenější bude i váš život, ať už jste kdekoliv.Odporučiť priateľom: